Úvod   O projekte   Priebeh projektu   Publicita projektu   Dokumenty   KONTAKT

DOPYTOVO ORIENTOVANÝ PROJEKT

PUBLICITA PROJEKTU

Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku medzi  MŠ SR  v zastúpení agentúrou  MŠ SR  pre štrukturálne fondy  EU, konajúcou  Ing.Alexandrou Drgovou a ZŠ Turany, konajúcou riaditeľkou školy  Mgr.Melániou Klučiarovskou.

Zmluva bola podpísaná 23.9.2009.                                                                                          Práca na projekte sa začala v októbri 2009.

NOVEMBER  2009

-informácie o projekte na webovej stránke školy

DECEMBER 2009

-publikovanie článku v obecnom časopise Hlas Turian

JANUÁR 2010

-stretnutie s rodičmi žiakov – informácia o projekte v rámci záujmu žiakov                                            -propagácia projektu v rámci I. budovy školy (projektové práce žiakov o projekte)

FEBRUÁR 2010

-prezentácia projektu pre členov komisie školstva, kultúry, športu a informovanosti v MKS

MAREC 2010

APRÍL 2010

-výber a zaslanie najlepších prác do celoslovenskej súťaže Moderná škola  škola

MÁJ 2010

-Hlas Turian – najaktuálnejšie informácie o projekte

Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov ES.
Moderné vzdelávanie pre vedomostnú spoločnosť.